Крали Марко Пиво 1.5л

85,00 ден

Крали Марко пиво од Прилепска пиварница со ПЕТ амбалажа од 1,5 литри.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13410

Опис

Крали Марко пиво од Прилепска пиварница со ПЕТ амбалажа од 1,5 литри.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Крали Марко Пиво 1.5л

  1. Kire

    Najubavoto pivo vo svet

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *