Краш Бајадера 300гр

300 g
405,00 ден

Kras Bajadera во пакување од 300 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11069

Опис

Бајадера е еден од најпознатите Крашови брендови на хрватскиот пазар. Овој врвен десерт во себе ги обединува средноевропската умешност во подготовка на слатки и ориенталниот раскош на вкусот. Бајадерата е кралица на десертите, фин нугат збогатен со бадем, што и дава единствен, препознатлив вкус.

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Бајадера 300гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *