Краш Бајадера 500гр

500 g
669,00 ден

Kras Bajadera во пакување од 500 грама.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11070

Опис

Бајадера е еден од најпознатите Крашови брендови на хрватскиот пазар. Овој врвен десерт во себе ги обединува средноевропската умешност во подготовка на слатки и ориенталниот раскош на вкусот. Бајадерата е кралица на десертите, фин нугат збогатен со бадем, што и дава единствен, препознатлив вкус.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Бајадера 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *