Краш Домачица 220гр

220 g
87,00 ден

Чоколадираното чајно пециво Домаќица во Крашовиот асортиман е уште од 1957 година. Домаќица, еден од носителите на Крашовиот имиџ, е омилен производ со генерации на потрошувачи, како во Хрватска, така и на пазарите во регионот.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35379

Опис

Благодарејќи на долгиот и особено успешен животен век , токму Крашовата Домаќица стана им стана поим на верните потрошувачи за вкусно чоколадирано чајно пециво кое со задоволство се конзумура во пријатно семејно опкружување.

Дополнителни информации

Тежина 220 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Домачица 220гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *