Краш Какао 100гр

100 g
59,00 ден

Има на залиха

Опис

Со цел слатките кои сами ги подготвувате да бидат што повкусни, Краш Ви помага нудејќи палета на производи за домаќинство. Посебно подготвените чоколади и украси за торти и колачи ќе допринесат за единствен вкус на одбраните слатки. Со Крашовите производи,вкусете ги рецептите кои ги подготвивме само за Вас.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Какао 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *