Краш Пеперминт бомбони 100гр

100 g
37,00 ден

Kras Pepermint

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11053

Опис

ЧОКОЛАДЕН ВКУС ВО СРЦЕТО НА БОМБОНАТА!
Во сјајната седефаста обвивка на бомбона, збогатено со фина арома на масло од луто нане и лешник се крие познатото Крашово чоколадо. Со оваа несекојдневна комбинација Пеперминт се издвојува од стандардната понуда и веќе со децении е омилен меѓу познавачите на врвни слатки.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Пеперминт бомбони 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *