Краш Пеперминт бомбони 100гр

100 g
37,00 ден

Kras Pepermint

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11053

Опис

ЧОКОЛАДЕН ВКУС ВО СРЦЕТО НА БОМБОНАТА!
Во сјајната седефаста обвивка на бомбона, збогатено со фина арома на масло од луто нане и лешник се крие познатото Крашово чоколадо. Со оваа несекојдневна комбинација Пеперминт се издвојува од стандардната понуда и веќе со децении е омилен меѓу познавачите на врвни слатки.

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Kolid S Колид С Тим

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Пеперминт бомбони 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *