Краш Петит бер бисквити 480гр

480 g
138,00 ден

Kras Petit Beurre кекс со путер

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11076

Опис

ПЕТИТ БЕУРРЕ е производ со долга традиција и е еден од носителите на Крашовиот имиџ. Путерот, еднакво вкомпониран со природни состојки, мед и млеко, го прави овој производ единствен и нутриционистички многу вреден. Тоа е производ кој нé следи од најраното детство, во текот на растењето и школските денови. Пријатен и лесен оброк соодветен за секое животно доба.

Дополнителни информации

Тежина 480 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Петит бер бисквити 480гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *