Краш Животинско Царство 15гр

15 g
19,00 ден

Најтенкото и најдобро детско чоколадо, кое со своите сликички и албуми преку 70 години со несмалена популарност ги развеселува најмладите, ги едуцира и ја “храни” нивната љубов кон животните.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: KOL7057

Опис

Најтенкото и најдобро детско чоколадо, кое со своите сликички и албуми преку 70 години со несмалена популарност ги развеселува најмладите, ги едуцира и ја “храни” нивната љубов кон животните.

Дополнителни информации

Тежина 15 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краш Животинско Царство 15гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *