Краставици мин. 3п цца. 1кг

59,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: FRE00183

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Краставици мин. 3п цца. 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *