Крцкави копанчиња 7-9 парчиња 1кг

239 ден

Состојки: пилешки копан, пченкарно брашно, јајце, млеко, пченично брашно, куркума, црвен пипер, сончогледово масло, мешани зачини, сол, бибер. Алергени: глутен, целер, кари, јајце, млечни продукти.

Категорија: ,
Шифра: LLG10169

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крцкави копанчиња 7-9 парчиња 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *