Кри Кри Спитико Павлака 1кг

1 kg
119,00 ден

Spitiko 1kg
Spitiko Edesma 12% fat

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA12916

Опис

Хранливи информации на 100g
 
Енергија: 583kJ / 141 kcal
12.0g масти
Од кои заситени: 9.0g
Јаглехидратите 3.4g
Од кои шеќери 3.4g
Протеини: 4.8g
0,15 грама сол

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кри Кри Спитико Павлака 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *