Кристал Алкохолен оцет 3л

103 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101376

Опис

Бистра, безбојна и проѕирна течност со кисел вкус својствен на производот. Оцетот се пакува во ПЕТ шишиња и полиетиленски тубички. Рокот на употреба е неограничен.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кристал Алкохолен оцет 3л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *