Кристал Алкохолен оцет 5л

168,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101377

Опис

Бистра, безбојна и проѕирна течност со кисел вкус својствен на производот. Оцетот се пакува во ПЕТ шишиња и полиетиленски тубички. Рокот на употреба е неограничен.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кристал Алкохолен оцет 5л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *