Кристал Еленка Зачин 500гр

450 g
47,00 ден

Kristal Elenka Zacin – Мешавина на зачини

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31102133

Опис

Крупно прашкаста смеса од мелен сушен зеленчук со додатоци со умерено солен вкус. Основната боја на зачинот е жолта, со делови од сушен зеленчук со зелена, портокалова, црвена и бела боја. Зачинот се пакува во алуминиумска фолија и во стаклена тегла. Се складира и чува на суво и темно место. Рок на употреба 1 година

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кристал Еленка Зачин 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *