Кристал Јаболков оцет 1л

1 kg
45,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13394

Опис

Бистра течност со жолто – црвена боја, кисел вкус и мирис на јаболко. Јаболковиот оцет се пакува во ПЕТ шишиња. Рокот на употреба е неограничен.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кристал Јаболков оцет 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *