Кристал Маргарин 250гр

250 g
35,00 ден

Кристал маргарин во коцка.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13387

Опис

Маргаринот Кристал во коцка е првокласен маргарин, произведен од висококвалитетни растителни масти и масла. Кога ќе помислите на домашни кифлички или слатки, една од првите асоцијации е токму маргаринот Кристал во коцка. Овој производ има долгогодишна традиција на широка примена во домаќинствата во Македонија. Произведен е од висококвалитетни растителни масти и масла и е препорачлив за конзумирање за сите возрасти.

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кристал Маргарин 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *