Кристал Вински оцет 1л

39,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13392

Опис

Бистра течност со темно црвена боја, кисел вкус и мирис на вино. Винскиот оцет се пакува во ПЕТ шишиња. Рокот на употреба е неограничен.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кристал Вински оцет 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *