Куч Катунски кајмак 100гр

100 g
39,00 ден

Kuc Катунски кајмак – млечeн намаз со мин. 70% млечни масти во сува материја.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT19812

Опис

Енергетска вредност
100 g на производот содржи во просек од 1848 kJ, што е 440 kcal
Нутритивната вредност на 100g
3,9 g протеини
лактоза 3.3
Млечна маст 40g

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Куч Катунски кајмак 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *