Куч Катунски кајмак 250гр

250 g
85,00 ден

Kuc Катунски кајмак – млечeн намаз со мин. 70% млечни масти во сува материја.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17397

Опис

Енергетска вредност
100 g на производот содржи во просек од 1848 kJ, што е 440 kcal
Нутритивната вредност на 100g
3,9 g протеини
лактоза 3.3
Млечна маст 40g

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Куч Катунски кајмак 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *