Куч Павлака со пиперка 400гр

400 g
139,00 ден

Kuc Пиперка во павлака – млечен намаз со додадени сечкани пиперки со мин. 70% млечна маст во сува материја.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: INT21550

Опис

ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ
100 g производ во просек содржи 1848 KJ или 440 kcal
Нутриционална вредност 100g на производ
Протеини 3.9g
Лактоза 3.3g
Млечна маст 40гр

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Куч Павлака со пиперка 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *