Куманово Мешан кашкавал (цца 900гр)

900 g
365,00 ден

Вакуумирано парче Кумановски мешан кашкавал од Млекара Здравје Радово со типична тежина од 900 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14882

Опис

Вакуумирано парче Кумановски мешан кашкавал од Млекара Здравје Радово со типична тежина од 900 грама (±5%)

Дополнителни информации

Тежина 900 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Куманово Мешан кашкавал (цца 900гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *