La Vache de Paris Бело комби сирење 500гр

500 g
85,00 ден

Француско комби бело сирење.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA10086

Опис

Француско комби бело сирење.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Vache de Paris Бело комби сирење 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *