Landessa Ice Coffee Caffe Latte 230мл

60,00 ден

Ландеса Ледено Кафе – Кафе Лате (Кафе со млеко) во еколошки cartocan од 230 милилитри.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311010292

Опис

Ландеса Ледено Кафе – Кафе Лате (Кафе со млеко) во еколошки cartocan од 230 милилитри.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Landessa Ice Coffee Caffe Latte 230мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *