Landessa Ice Coffee Cappuccino во чаша 230мл

64,00 ден

Ландеса Ледено Кафе – Капучино со какао во чаша од 230 милилитри.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311010302

Опис

Ландеса Ледено Кафе – Капучино со какао во чаша од 230 милилитри.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Landessa Ice Coffee Cappuccino во чаша 230мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *