Landessa Ice Coffee Espresso во чаша 230мл

60,00 ден

Ландеса Ледено Кафе – Еспресо Екстра јако во чаша од 230 милилитри.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35448

Опис

Ландеса Ледено Кафе – Еспресо Екстра јако во чаша од 230 милилитри.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Landessa Ice Coffee Espresso во чаша 230мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *