Landessa Ice Coffee Latte Macchiato во чаша 230мл

64,00 ден

Ландеса Ледено Кафе – Лате макијато од кафе Арабика во чаша од 230 милилитри.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 311010301

Опис

Ландеса Ледено Кафе – Лате макијато од кафе Арабика во чаша од 230 милилитри.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Landessa Ice Coffee Latte Macchiato во чаша 230мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *