Лазања 350гр 1 порција

164 ден

“Состојки: кори за лазањи (брашно од дурум пченица, вода), јунешко месо, кашкавал, доматно пире, млеко, путер, сончогледово масло, сол, мешани зачини, бибер. Алергени: глутен, млечни продукти, целер. Трајноста е постигната со пакување во заштитена атмосфера. Храната е подготвена на традиционален начин и без употреба на конзерванси. Се доставува ладно.”

Категорија: ,
Шифра: LLG10146

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лазања 350гр 1 порција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *