LEA СЕТ SUN Kids млеко за сончање SPF 50 200мл + SUN млеко за сончање SFP 15 200мл

349,00 ден

Состав:Содржи масло од невен, природен Shea Butter, Д-пантенол, витамин Е.Употреба:Природна формулација со двојно дејство: ефикасна заштита и интензивна нега на детска и бебешка кожа.Со 100% минерални фотостабилни филтри за заштита од штетното влијание на сонцето.ВодоотпоренХипоалергенски производ Состав:Содржи природен She Butter, D-panthenol, витамин Е.ВодоотпоренСо 100% минерални фотостабилни филтри за заштита од штетното влијание на сончевите зраци и појава на алергиски

Има на залиха

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Marti Alko Марти Алко ДОО Битола

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LEA СЕТ SUN Kids млеко за сончање SPF 50 200мл + SUN млеко за сончање SFP 15 200мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *