Lecker Скараџиска кобасица 450гр

450 g
129,00 ден

Лекер колбаси за скара 450 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35964

Опис

Лекер колбаси за скара 450 грама.

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lecker Скараџиска кобасица 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *