Lecker Скараџиска кобасица 450гр

450 g
129,00 ден

Лекер колбаси за скара 450 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35964

Опис

Лекер колбаси за скара 450 грама.

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lecker Скараџиска кобасица 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *