Лена Јадрико Наполитанки 900гр

900 g
199,00 ден

Европа Лена Јадрико наполитанки – Вафел производ со ванила и какао крем.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13130

Опис

Европа Лена Јадрико наполитанки – Вафел производ со ванила и какао крем.

Дополнителни информации

Тежина 900 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лена Јадрико Наполитанки 900гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *