Lenor Fresh Meadow Омекнувач 1,9л

215,00 ден

Ленор омекнувач за 63 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34723

Опис

Ленор омекнувач за 63 перења

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lenor Fresh Meadow Омекнувач 1,9л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *