Левидиа Кршен ориз 1кг

1 kg
45,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35752

Опис

Кршениот ориз е класа ориз кој се состои од зрна искршени за време на процесот на мелење. Бидејќи лесно се топи, најпогоден е за супи, слатки и полнет зеленчук.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Левидиа Кршен ориз 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *