Лијановиќ Говедски пршут 80гр

80 g
159,00 ден

Lijanovići премиум говедска пршута 80 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101061

Опис

Lijanovići премиум говедска пршута 80 грама.

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лијановиќ Говедски пршут 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *