Лијановиќ Херцеговачка печеница 8 парчиња

125,00 ден

Lijanovići 8 исечоци од премиум херцеговска печеница.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101062

Опис

Lijanovići 8 исечоци од премиум херцеговска печеница.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лијановиќ Херцеговачка печеница 8 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *