Лијановиќ Херцеговачки пршут на парчиња 80гр

80 g
157,00 ден

Lijanovići исечоци од премиум херцеговска пршута 80 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101063

Опис

Lijanovići исечоци од премиум херцеговска пршута 80 грама.

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лијановиќ Херцеговачки пршут на парчиња 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *