Линеа Наполитанки со чоколадо 160гр

160 g
29,00 ден

Swisslion Linea Вафли

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35024

Опис

Swisslion Linea Вафли

Дополнителни информации

Тежина 160 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Линеа Наполитанки со чоколадо 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *