Линеа Наполитанки со какао 400гр

400 g
53,00 ден

Swisslion Linea Вафли

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101070

Опис

Swisslion Linea Вафли

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Линеа Наполитанки со какао 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *