Линеа Наполитанки со млеко 160гр

160 g
30,00 ден

Swisslion Linea Вафли

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311010681

Опис

Swisslion Linea Вафли

Дополнителни информации

Тежина 160 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Линеа Наполитанки со млеко 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *