Линеа Штанглици со какао 200гр

200 g
38,00 ден

Swisslion Linea Штанглици

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101069

Опис

Swisslion Linea Штанглици

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Линеа Штанглици со какао 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *