Listerine Total Care Течност за плакнење уста 250мл

215,00 ден

Листерин течност за исплакнување на устата

Нема на залиха

Опис

Листерин течност за исплакнување на устата

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

1 review for Listerine Total Care Течност за плакнење уста 250мл

  1. Мартин

    Многу е силна оваа течност

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *