Love You Бонбоњера со Еурокрем 160гр

160 g
77,00 ден

Swisslion Love You бомбоњера од 160 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ING10901

Опис

Swisslion Love You бомбоњера од 160 грама.

Дополнителни информации

Тежина 160 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Love You Бонбоњера со Еурокрем 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *