Love You Дуо чоколадо со Eурокрем 80гр

80 g
28,00 ден

Swisslion Love You Duo чоколада

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311010891

Опис

Swisslion Love You Duo чоколада

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Love You Дуо чоколадо со Eурокрем 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *