Love You Дуо чоколадо со јагода 80гр

80 g
28,00 ден

Swisslion Love You Duo чоколада

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311010892

Опис

Swisslion Love You Duo чоколада

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Love You Дуо чоколадо со јагода 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *