Лудогорско пиле 1350гр (±3%) (Замрзнато)

1.35 kg
200,00 ден

Амета Лудогорско замрзнато пиле

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31101539

Опис

Потекло: Бугарија

Дополнителни информации

Тежина 1350 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лудогорско пиле 1350гр (±3%) (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *