Луна Крем 1кг

1 kg
197,00 ден

Витаминка ЛУНА КРЕМ (кафено бел)

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13232

Опис

Луна кремот претставува мешавина на млечен и какао крем. Спектарот на неговата примена е огромен почнувајќи од јадење за деца и возрасни, па сѐ до подготовка на разни торти, колачи и десерти.

Со својот вкус и арома претставува вистински освојувач на детската фантазија. Сепак, ни возрасните не остануваат рамнодушни на Луна кремот и секоја прилика ја користат да уживаат во него.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Луна Крем 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *