Луна Крем 400гр

400 g
99,00 ден

Витаминка ЛУНА КРЕМ (кафено бел)

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA13235

Опис

Луна кремот претставува мешавина на млечен и какао крем. Спектарот на неговата примена е огромен почнувајќи од јадење за деца и возрасни, па сѐ до подготовка на разни торти, колачи и десерти.

Со својот вкус и арома претставува вистински освојувач на детската фантазија. Сепак, ни возрасните не остануваат рамнодушни на Луна кремот и секоја прилика ја користат да уживаат во него.

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Vitaminka Витаминка АД

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Луна Крем 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *