Вегета Мелено чили 40гр

40 g
65,00 ден

Подравка Вегета мелени чили пиперки

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10907

Опис

Подготовка
Користете при подготовката на јадења од месо, пикантна соја, зеленчук, маханарки, но и кај различни десерти и пијалоци.

Чувајте: на суво место и собна температура
Траење: 24 месеци
Пакување: вреќа 40г
 
Состојки
Мелена чили

Дополнителни информации

Тежина 40 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вегета Мелено чили 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *