Маестро Едам (Ајдамер) сирење (кашкавал) 250гр

250 g
119,00 ден

Maestro едамер сирење (кашкавал) со 45% масленост.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: MZA07951

Опис

Maestro едамер сирење (кашкавал) со 45% масленост.

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Едам (Ајдамер) сирење (кашкавал) 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *