Маестро Едам (Ајдамер) сирење (кашкавал) 400гр

400 g
175,00 ден

Maestro едамер сирење (кашкавал) со 45% масленост.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100444

Опис

Maestro едамер сирење (кашкавал) со 45% масленост.

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Едам (Ајдамер) сирење (кашкавал) 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *