Маестро Фетино 450гр

450 g
84,00 ден

Maestro фета сирење.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100526

Опис

Познатото бело, полно-масно фета сирење произведено по традиционалните грчки рецепти.

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Фетино 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *